آموزش فینگرفود مادو

مادو، برگزارکننده‌ی ورکشاپهای آموزشی خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین و رکورد دار بیشترین تعداد ارائه آموزش به هنرجویان در سراسر کشور  

مادو بزرگترین مجموعه فینگرفود در کشور با پنج شعبه فعال در استان های تهران، مازندران، تبریز، خوزستان و شیراز این افتخار را دارد که همواره و به طور مستمر با برگزاری ورک‌شاپ های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین و با بروزترین و کامل‌ترین رِسِپی و دستورات در کنار هنردوستان و هنرجویان در این حوضه فعالیت کند.

مادو، رکورد دار بیشترین تعداد ارائه آموزش به هنرجویان در سراسر کشور می باشد. بطوری که بیش از هزاروصد نفر تا الآن از آموزش های این مجموعه چه بصورت حضوری و چه بصورت آنلاین بهره‌مند شده اند.

لازم به ذکر است، شما هنردوست محترم هم می توانید با شرکت در کلاس های حضوری نیمه خصوصی مادو تهران که هر ماه بصورت ثابت و مستمر در کارگاه تخصصی فینگرفود مادو برگزار می شود، به راحتی وارد بازار کار در این حوزه از آشپزی و کسب درآمد شوید.

در کلاس های VIP مادو که در تهران برگزار می‌شود. تمامی رسپی ها و دستور های لازم بصورت کامل همراه با جزوه های آموزشی به هنرجو ارائه می‌شود. همچنین آموزش دیزاین میر، روش قیمت گذاری محصولات، روش خرید مواد اولیه و ابزار کارگاه جهت شروع کار، مشاوره چگونگی فروش و ارائه محصولات و نیز چند نوع غذای دریایی، دسر و گیفت مزه آموزش داده می‌شود.

همچنین شما هنردوست محترم می‌توانید با خرید آموزش های غیر حضوری ما که بصورت فایل های ویدیویی برای شما در نظر گرفته شده به راحتی به رسپی ها و دستورات روز فینگرفود، دسر و مزه دسترسی داشته باشید.

لازم به ذکر است گروه پشتیبان ۳۰ روزه نیز جهت رفع ایرادات احتمالی شما هنرجویان همه روزه پاسخگوی سوالات جهت رفع مشکل شما می‌باشد. برای کسب اطلاع بیشتر روی آیتم مورد نظر کلیک کنید.

پخش ویدیو

ارسال درخواست شرکت در ورکشاپ‌ها

برای ثبت‌نام در ورکشاپ ها و خرید پکیج های آموزشی کافیست فرم مربوط به آن را که در زیر آمده است را پر نمایید تا در ۲۴ ساعت آینده جهت راهنمایی بیشتر با شما تماس گرفته شود.

فرم ثبت نام ورکشاپ های آموزشی

چه ساعتی برای تماس با شما مناسب است؟(ضروری)
کدام ورکشاپ‌ها را برای ثبت‌نام یا اطلاعات می‌خواهید؟(ضروری)

فرم پکیج های آموزشی آنلاین

چه ساعتی برای تماس با شما مناسب است؟(ضروری)
کدام پکیج‌ها را برای تهیه یا اطلاعات بیشتر می‌خواهید؟
سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟