با مــادو، مـتفــاوت میزبانی کنید ❤️️

اجرای دیزاین میز بر اساس نوع پذیرایی به سه بخش تقسیم می شود که توضیح هر کدام را می‌توانید این زیر مشاهده کنید.

میز نوشیدنی و فینگرفود

این سبک از اجرا بیشتر مناسب برای برگزاری ایونت ها و اختتامیه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع اجرا بر اساس خواسته‌ میزبان و بر اساس لیستی که در اختیار ایشان قرار می‌گیرد موارد مورد استفاده را انتخاب می کنند.
مواردی مثل : (فینگرفود، میوه، نوشیدنی طبیعی، دسر، کیک و شیرینی.)
پایه قیمت اجرای این میز از ۱۲ میلیون تومان برای ۱۵ تا ۱۷ نفر می‌باشد و بر اساس انتخاب های میزبان و تعداد میهمان قابل ویرایش هستند. 

میز میکس فینگرفود و مزه

همانگونه که از اسم این سبک از اجرا پیداست این میز شامل فینگرفود(غذای اصلی جهت پذیرایی) و مزه (انواع میوه و مزه) می‌شود که مناسب برای جشن‌های مختلف و گردهمایی‌های شاد می‌باشد به طوری که میزبان بعد از رزرو این میز احتیاج به تهیه هیچ‌گونه مواد غذایی دیگر جهت پذیرایی از میهمان ها ندارد و می تواند به راحتی به وسیله آن از میهمان ها به طور کامل پذیرایی کند.
پایه قیمت اجرای این میز از ۱۲ میلیون تومان برای ۱۸ تا ۲۰ نفر می باشد و بر اساس تعداد عناوین سفارش و همچنین میزان تدارک میزبان می تواند متغییر باشد.

میز مزه

این سبک از اجرا فاقد غذای اصلی برای پذیرایی(فینگرفود) می‌باشد و اقلام این میز را بیشتر میوه های فصل و استوایی و انواع پنیر و مزه های مختلف تشکیل می‌دهدبطوری که مناسب برای مهمانی های شاد می‌باشد و برای مراسم رسمی مثل اختتامیه ها و ایونت ها پیشنهاد نمی‌شود. در این سبک اجرا مواردی همچون انواع پنیر های مختلف، آجیل، میوه های فصل و استوایی، ترشی های مختلف به همراه تارت و کیک زیتون، ماست های طعم‌دار، لاین های مختلف پروتئینی و .. مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پایه قیمت اجرای این میز از ۱۲ میلیون تومان برای ۱۸ تا ۲۰ نفر می باشد و بر اساس تعداد عناوین سفارش و همچنین میزان تدارک میزبان می تواند متغییر باشد. 

فرم رزرو دیزاین میز

اگر تاریخ مراسم شما مشخص نیست خالی بگذارید.
چه ساعتی برای تماس با شما مناسب است؟(ضروری)
کدام میز را در نظر دارید؟(ضروری)

شرایط و قوانین رزرو میز

ظروفی که به همراه دیزاین و اجرا در اختیار میزبان به صورت امانت قرار می گیرد، نسبت به حجم و اندازه به کار رفته‌، شامل پرداخت مبلغ خسارات احتمالی از جانب میزبان می‌شود.

به این‌گونه که قبل از اتمام اجرا مبلغی بر اساس سفارش شما جدا از مبلغ کل میز مورد نظر بابت ظروف دریافت می‌شود که چنانچه هر کدام از ظروف و کالاهای امانتی به شما، آسیب و یا به هر دلیلی دچار نقص شد، مبلغ آن از همان حساب برداشت شود.
همچنین یک مدرک شناسایی اصلی از میزبان دریافت شده و بعد از جمع آوری ظروف به همراه مبلغ خسارت احتمالی به ایشان بازگشت داده خواهد شد. در نظر داشته باشید که جهت ثبت سفارش میزآرایی ۳۰٪ مبلغ کل به عنوان بیعانه دریافت و تسویه حساب نیز قبل از اتمام کار و روز مراسم از میزبان دریافت می‌شود.

نکته: تهیه میز به عهده میزبان مراسم می‌باشد.

در نظر داشته باشید که سفارش میز آرایی از طرف شما، به منظور پذیرش تمام شرایط و قوانین مادو می‌باشد.

پلی لیست ویدیو دیزاین میز

4 Videos
سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟